Důležité informace 6.A

25. června 2018 v 10:40 | Veronika Dynterová |  Důležitá upozornění
Dobrý den,
dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Veronika Dynterová a budu novou třídní učitelkou Vašich budoucích šesťáků. V 6. A budu učit dějepis, výtvarnou výchovu a pracovní činnosti. Aby start do našeho společného školního putování byl co nejlehčí, ráda bych Vás informovala o organizaci začátku příštího roku. Ničeho se nebojte, informací je hodně, ale všechno společně zvládneme. J
1.) Ráda bych Vám předala kontakty na sebe. Má e-mailová adresa je: dynterova@zskodanska.cz, mé osobní telefonní číslo je: 720 470 174.
2.) Žáci již na konci 5. A dostali lístečky s volbou volitelného semináře, který budou mít v 6. třídě. Lístečky mám u sebe, děkuji za jejich vyplnění. Na začátku září žáci budou rozděleny do jednotlivých seminářů, samozřejmě budeme brát co největší ohled na to, co jste si vybrali.
3.) Stejně jako v loňském roce SRPŠ objednává žákům pracovní sešity, které je potřeba, prosím, zaplatit. Jedná se o pracovní sešity na matematiku, český jazyk a literaturu, fyziku, přírodopis, zeměpis, dějepis, angličtinu a předplatné anglického časopisu. Dále budou dodány sešity, obaly, podložky, rýsovací potřeby, tempery a štětce. Jediné, co bude potřeba, abyste si nakoupili, je vybavení školního penálu (pero, tužky, pastelky, fixy…) a další pomůcky na výtvarnou výchovu (vodovky, kelímek na vodu, štětce, prašné křídy, voskovky…) Co se týká výtvarné výchovy, chápu, že celková cena pomůcek je vysoká, proto žákům na konci každé hodiny budu říkat, co si mají přinést příště, a tak můžete pomůcky na výtvarnou výchovu nakupovat postupně. Opět se také platí příspěvek na SRPŠ.
Celková cena je tedy 1680 Kč (pracovní sešity 1030 Kč, školní pomůcky 450 Kč, roční poplatek SRPŠ 200 Kč). Tuto částku posílejte přímo na účet SRPŠ do 31. 8. 2018. Číslo účtu SRPŠ je: 2000604233/2010. Variabilní symbol neuvádíte, ale do poznámky uveďte naši budoucí třídu (6. A) a jméno dítěte. (6. A Novák Petr). Až budete mít zaplaceno, prosím, pošlete mi e-mail nebo SMS, ať máme lepší kontrolu a přehled.
Pracovní sešity a pomůcky SRPŠ objednává s velkou slevou, pokud ale nemáte zájem a chcete si pomůcky nakoupit sami, prosím, obratem mi dejte vědět, nejpozději však do konce června. SRPŠ dále prosí, abyste si objednané věci odebrali i v případě, že se přes prázdniny rozhodnete, že do školy nenastoupíte.
4.) 12. - 14. září 2018 společně jedeme na adaptační výjezd. Informace o tomto výjezdu předávala již paní učitelka Přeučilová. Další informace Vám včas předám já začátkem září. Prosím o zaplacení zálohy do 26. 6.
5.) Od nového školního roku se také mění číslo třídního účtu. Číslo třídního účtu je: 2701445597/2010. Prosím Vás tedy o zaplacení příspěvku 500 Kč do třídního fondu do 31. 8. 2018. I u této platby, prosím, uveďte jméno žáka.

Uvědomuji si, že nyní je toho hodně, jak informací, tak plateb. Věřím ale, že všechno společně zvládneme. V případě jakýkoliv nejasností, mě neváhejte kontaktovat.

Těším se na budoucí spolupráci a na nové šesťáky. J Veronika Dynterová
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.